Eko sferos su turmalinu rūbams plauti, 476g.

Patinka0

Revoliucinė rūbų skalbimo technologija - 100% ekologiškas ir natūralus produktas

43,89 EUR
Su mokesčiais
Serija:
Aprašymas

Apie prekę
Priemonės sudėtyje nėra paviršiaus aktyviųjų medžiagų (PAM), fosfatų ar kitų agresyvių sintetinių medžiagų, todėl ji visiškai nekenkia žmogaus sveikatai bei aplinkai, nedirgina odos, nesukelia alerginių reakcijų. Eko sferos sudėtyje tik 100% natūralios medžiagos - turmalino granulės, ceolitas, retieji žemės elementai, sidabras, termoplastiškas kaučiukas. Inovatyviosios granulės pasižymi antibakteriniu poveikiu, naikina nemalonų kvapą, apsaugo skalbinių spalvą, suteikia minkštumo ir šviežumo pojūtį. Idealiai tinka vaikiškiems rūbeliams ir žaislams. Eko sferos pilnai pakeičia ir skalbimo miltelius ir minkštiklį, tačiau nėra skirta audinių balinimui bei dėmių išėmimui. Šias sferas naudosite maždaug 400 kartų arba apytikriai 1 metus, jei naudosite jas kasdien. Tinka plauti skalbimo mašina šiltu ir šaltu vandeniu.

Kodėl eko sferos?
Pagrindinis komponentas skalbimo procese yra vanduo. Tam kad pašalintume purvo dėmes, privalome padidinti vandens galimybę skaidyti purvą. Skalbimo milteliuose tai daro PAM ir fosfatai. Eko sferose judant turmalinui, vandenyje susidaro elektrinės mikrosrovės, jos sumažina traukos jėgą tarp vandens molekulių, padidina jų skaidymo ir tirpdymo galimybes. Retieji žemės metalai pagerina skalbimo kokybę, padidindami vandens elektro pralaidumą. Ceolitai sutraukia vandenyje esančias druskas, tuo pačiu suminkštindami vandenį. Skalbiant turmalininėmis eko sferomis nei audiniui nei jo spalvai nepakenkiama, audiniai tampa minkštesni ir švelnesni. Maža to, ceolitams panaikinus druskų plėveles nuo audinių, jie atgauna pirmykštę spalvą.

Tai ekologiška, nekenksminga priemonė, kurios sudėtyje nėra PAM, fosfatų ir kitų sintetinių priemonių. Komplekte dvi ekosferos. Mėlyna: turmalinas, ceolitai, sidabras, termoplastiškas kaučiukas. Žalia: turmalinas, ceolitai, retų žemės metalų mišinys, termoplastiškas kaučiukas.

Talpa: 476 g.

Naudojimas
Skalbiame įprastu režimu. Skalaujant ir džiovinant eko sferų iš skalbimo mašinos išimti nereikia. Skalbiant ypač plonus ir švelnius audinius skalbimo mašina, rekomenduojama juos įdėti į specialius medžiaginius maišelius skirtus skalbiniams. Turmalininės eko sferos skirtos skalbti tik buitinėse automatinėse skalbimo mašinose. Vandens temperatūra neturi būti didesnė nei 60°C. Pernelyg karštas vanduo gali deformuoti termoplastišką kaučiuką. Reguliariai (1 kartą per mėn.) būtina turmalinines eko sferas išdžiovinti veikiant tiesioginiams saulės spinduliams. Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Prekės savybės
144301

Apie prekę

Savybės
Nėra PAM, nekenkia žmogaus sveikatai ir aplinkai, nedirgina, nesukelia alerginių reakcijų, pasižymi antibakteriniu poveikiu, naikina nemalonų kvapą, apsaugo skalbinių spalvą, suteikia minkštumo ir šviežumo pojūtį, ekonomiškas
Veikliosios medžiagos
Ceolitas, turmalinas
Skirta naudoti
Pilnai pakeičia ir skalbimo miltelius ir minkštiklį, idealiai tinka vaikiškiems rūbeliams ir žaislams, galima plauti skalbimo mašina šiltu ir šaltu vandeniu
Serija
EcoSphere
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Atsiliepimai

Meniu

Nustatymai

QR kodas

Susikurkite paskyrą ir galėsite išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti