Šampūno, kaukės ir toniko rinkinys nuo plaukų slinkimo

Patinka3

Pirmoji pagalba retėjantiems, slenkantiems arba pradėjusiems stipriai slinkti plaukams▾

   Stabdo plaukų slinkimą
   Stiprina ir apsaugo plaukų šaknis
   Gerina kraujo mikrocirkuliaciją
   Skatina augimą

   . 
 
 
 Užsisakykite dabar ir pristatysime NEMOKAMAI!

50,82 EUR
Su mokesčiais
Serija:
Aprašymas

Apie rinkinį
BIO REHAB - specializuotas šampūno, kaukės ir toniko kompleksas nuo plaukų slinkimo ir retėjimo. Visos šios koncentruotos fito terapinės priemonės skirtos plaukams ir galvos odai, turinčiai problemų dėl silpnų plaukų svogūnėlių. Veikliųjų medžiagų sistema padeda pasiekti pageidaujamą rezultatą per trumpą laiką, pirmieji rezultatai matomi jau po 3-4 sav. naudojimo. Priemonės padeda sustabdyti plaukų slinkimą, stimuliuoja ir greitina naujų plaukų augimą, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, tiesiogiai veikia plauko folikulą, normalizuoja riebalinių liaukų darbą, apsaugo nuo negatyvaus aplinkos poveikio, sugrąžina plaukams jėgą, sveikatą ir grožį. Šampūnas, kaukė ir tonikas subalansuoti tarpusavyje ir veikia kaip sistema, todėl maksimalių rezultatų pasieksite naudodami visus kartu.

Norint išvengti nuplikimo, labai svarbu susigriebti kaip įmanoma anksčiau, t.y. iš karto pamačius pirmuosius požymius
Einant laikui „prikelti“ negyvybingą plauko svogūnėlį gali būti vis sudėtingiau. Sutrikus kraujotakai ir visaverčiui maitinimui - plaukų svogūnėliai žūsta. Tokiais atvejais plaukai iškrenta ankščiau laiko ir nebesukuria vietos naujiems plaukams, jie nebeatauga, arba atauga silpni, pažeisti, nestabilios struktūros plaukai. Nesuaktyvinus kraujotakos plaukų folikuluose, neįmanoma išvengti ir didelio kiekio plaukų praradimo.

Retėjant plaukams - reikalingos permainos visame plaukų augimo cikle
Pirmiausia reikia išvalyti galvos odą nuo apmirusių negyvų ląstelių (pleiskanų), ji neturi būti užteršta nuosėdomis, liekanomis, riebaluoti. Galvos odos ląsteles reikia aprūpinti maistu (iš vidaus ir iš išorės), oda turi kvėpuoti, gauti deguonies, o svarbiausia reikia sustiprinti plaukų šaknis tiek, kad plaukų svogūnėliai gautų pakankamą kiekį bio medžiagų bei liktų gyvybingi naujų plaukų išauginimui.

Fito terapijos pagalba plaukams ir odai. Biologinės reabilitacijos priemonės su žolelėmis
Fito priemonės plaukams nėra paviršinės, jų komponentai giliai įsiskverbia į plaukus ir būna veiksmingi ilgesnį laiką. Todėl BIO REHAB kompleksą nuo plaukų slinkimo rekomenduojama naudoti atskirai, nemaišant su kitokios cheminės sudėties plaukų priežiūros priemonėmis. Bet kuri kita kartu naudojama priemonė gali dubliuoti, o neretai ir neutralizuoti, kai kuriuos aktyviuosius komponentus. Tai nėra kenksminga, bet neracionalu ir neveda prie konkrečių rezultatų.

1. Šampūnas – plaukų augimo aktyvatorius, 250g.
Šampūną naudokite kaip pirminio etapo priemonę tvarkant plaukų slinkimo problemą:
 • išvalykite galvos odą nuo pleiskanų ir nešvarumų (Tibeto žolių kompleksas);
 • suaktyvinkite kraujotaką (kalnų imbieras, Kininis skudutis);
 • suteikite drėgmės ne tik plaukams bet ir galvos odai;
 • sustiprinkite visų plaukų struktūrą;
 • naikinkite bakterijas.
Procedūros metu imbiero poveikį pajusite po 1-2 min. (ims dilgčioti) kai tik pradėsite masažuoti galvos odą. Viskas gerai. Tai reiškia, kad priemonė aktyvina kraujo mikrocirkuliaciją ir teigiamai veikia plauko folikulą (augaliniai hormonai, kalnų imbiero ekstraktas, Tibeto žolių ekstraktai). Šampūnas saugus ir nepažeidžia natūralaus pH. O pagrindinis ingredientas - kalnų imbieras - pasižymi sveikatai svarbiomis antioksidantinėmis, priešuždegiminėmis, tonizuojančiosiomis ir antimikrobinėmis savybėmis, praturtina savo maitinamaisiais elementais: aminorūgštimis, vitaminais, mikroelementais.

Naudojimas
Priemonė koncentruota, todėl tolygiam paskirstymui naudokite daugiau vandens. Nedidelį kiekį šampūno švelniai įtrinkite į šlapius plaukus, neskubėkite nuplauti, masažuokite 3-4 min., kad galvos oda ir plaukai suspėtų „pasiimti“ visa kas geriausia. Tik vėliau nuplaukite ir nusausinkite rankšluosčiu. Tuomet naudokite plaukų kaukę.

2. Kaukė – plaukų augimo aktyvatorius, 250g.
Esminė rinkinio dalis. Kaukės formulė su kalnų imbieru, augaliniais proteinais, ženšenio šaknies ekstraktu:
 • „sužadins“ plauko svogūnėlį ir „prikels“ naujam gyvenimui;
 • sustiprins plaukų šaknis;
 • pagreitins sveikų plaukų augimą;
 • atkurs pažeisto plauko struktūrą.
Naudojimas. Rekomendacijos
Pirštų galiukais švelniai įtrinkite kaukę į galvos odą, pirmiausia sklastymo vietoje, o po to ir visoje galvoje. Kaukę šiek tiek atskieskite vandeniu, ji koncentruota ir tiršta. Skystesnės konsistensijos priemonę lengviau paskirstysite, o naudingos medžiagos niekur neprapuls.

Itin pažeisti plaukai arba galvos oda reikalauja ilgesnių procedūrų. Tokiais atvejais kaukę laikykite 15-40 min. Jei pirmą kartą naudojant jausite (ypač aktyviau pamasažavus) dilgčiojimą ar „kaitinimą“ ir jis sukels jums diskomfortą, kaukę laikykite trumpiau, 10-15 min. Naudojant kaukę 3-ią ar 4-ą kartą mėginkite laikyti ilgiau. Procedūros metu rekomenduojama plaukus įsukti į šiltą rankšluostį, tai sustiprins priemonės poveikį ir suteiks malonų pojūtį. Tokiu atveju efektyviausia palaikyti daugiau nei 30-40 min. Po procedūros plaukus būtina labai gerai išskalauti šiltu vandeniu, kaukei išskalauti gali prireikti daugiau laiko, nei išplauti šampūnu.

Intensyviai retėjantiems arba stipriai išslinkusiems plaukams kaukę rekomenduojama naudoti 2 kartus per savaitę, kaskart ilginant procedūros trukmę (naudojant su šiltu rankšluosčiu).

Nors tai terapinė priemonė, skirta sisteminiam problemų sprendimui, kaukę naudoti galima visada, kai reikia sustiprinti šaknis, apsaugoti nuo slinkimo, pleiskanų, seborėjos, paskatinti plaukų augimą. Ji tinka ir tada, kai plaukai staiga pradėjo lėčiau augti, pasidarė sausesni, prarado natūralų blizgesį, tapo negyvybingi, silpni. Tuomet kaukę galima naudoti 1 kartą per savaitę (palepinant šiltu rankšluosčiu). Taip biologiškai aktyvios kaukės medžiagos įsiskverbs į odą ir plaukus dar efektyviau ir sustiprins veikliųjų komponentų poveikį.

3. Tonikas – plaukų augimo aktyvatorius, 50g.
Koncentruota priemonė su ypatinga skvarba ir tiesioginiu poveikiu plauko svogūnėliui. Tonikas naudojamas tose galvos odos vietose, kuriose:
 • plaukai itin išretėję arba jie yra visai išslinkę;
 • pažeistų plaukų šaknų vietose, pvz. apie randus, apgamus, po pleiskanų pašalinimo (plaukai tose vietose iškrenta kartu su suragėjusių odos ląstelių luoba).

  Tonikas naudojamas ir tuomet, kai norima sustiprinti silpstančius plaukus galvos viršugalvyje. Čia jie retėja pirmiausia.
Naudojimas
Sudrėkinus vatos diskelį toniku arba tiesiogiai lašinant koncentratą iš buteliuko (su pipete), įtrinkite į galvos odą išplikimo arba plaukų išretėjimo vietose. Šią procedūrą atlikite ryte ir vakare. Nenuplaukite! Išdžiovinkite natūraliai, nenaudokite džiovintuvo. Plaukai po naudojimo nesiriebaluoja. Toniką tepkite lokaliai, tik ten, kur yra problema. Naudojant toniką kaukės naudoti nereikia (tos konkrečios procedūros metu).Prekės savybės
23401, 23402, 23403

Apie prekę

Savybės
Sustabdo plaukų slinkimą, stimuliuoja naujų plaukų augimą, maitina ir drėkina tiek plaukus tiek galvos odą, didina apimtį, normalizuoja riebalinių liaukų darbą (nesiriebaluoja), maitina, apsaugo plaukus nuo negatyvaus išorės poveikio
Veikliosios medžiagos
Kalnų imbiero ekstraktas, ženšenio šaknies ekstraktas, šventagaršvės šaknies ekstraktas, pantenolis, daugiažiedžio kalniečio šaknies ekstraktas, smailiaskiaučio skudučio šaknies ekstraktas, gledičijos sėklų ekstraktas, baltojo šilkmedžio žievės ekstraktas
Skirta naudoti
Tinka bet kokio amžiaus, visų tipų plaukams
Priemonės tipas
Apimtiems didinimui, Normaliems plaukams, Probleminei galvos odai, Riebiai galvos odai, Silpniems, lėtai augantiems plaukams, Slenkantiems plaukams, Pažeistiems, išsausėjusiems plaukams, Nuo pleiskanų
Serija
Bio Rehab
Atsiliepimai
8 prekės (-ių) toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Nustatymai

QR kodas

Susikurkite paskyrą ir galėsite išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti