Pristatymas

 

Pristatymo sąlygos

 

Nemokamas pristatymas

Visiems, perkantiems TianDe24.lt už 24,90 EUR ir daugiau, pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.

Į Kuršių neriją/kitas šalis prekės siunčiamos tik atskirai susitarus ir už papildomą mokestį. Tokiais atvejais maloniai lauksime jūsų išankstinio pranešimo info@tiande24.lt.

Pristatymo būdai

Patikimu ir greitu Jūsų užsakymo pristatymu rūpinasi mūsų partneriai DPD (siuntų pristatymas į biurą ar namus) ir Omniva (atsiėminas iš paštomato).

Pristatymas DPD kurjeriu
  1. Prekės pristatomos jūsų nurodytu adresu ir sutartu laiku darbo dienomis 8:00-17:00 val. Pristatymo dieną kurjeris paskambins iš anksto ir dar kartą patikslins pristatymo vietą bei valandą.
  2. Pristatymas kurjeriu paprastai įvykdomas per 1 darbo dieną (jei nenustatomas specialus prekės pristatymo terminas), jei užsakymas pateikiamas ir mokėjimas už jį įvykdomas iki 15 val.
  3. Paslaugos kaina – 3,49 EUR arba nemokama visiems, perkantiems už 24,90 EUR ir daugiau.
  4. Atsiimant prekes būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, vairuotojo pažymėjimą ar kt.), todėl kad, prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba užsakymo pateikimo metu jo nurodytas kitas asmuo.
  5. Klaidingai ar netiksliai nurodžius pristatymo vietą/kontaktinius duomenis ar laiku nepranešus apie šių duomenų pasikeitimą, pristatymas gali vėluoti nuo 1 iki 6 darbo dienų.

Atsiėmimas OMNIVA paštomatuose
  1. Prekės pristatomos į Jūsų iš anksto pasirinktą siuntų terminalą. Jie veikia 24 valandas per parą, tad siuntas visada atsiimsite tik Jums patogiu laiku.
  2. Pristatymas į Omniva paštomatą paprastai įvykdomas per 1-2 darbo dienas (jei nenustatomas specialus prekės pristatymo terminas), jei užsakymas pateikiamas ir mokėjimas už jį įvykdomas iki 15 val.
  3. Apie pristatytą siuntą Omniva informuos SMS žinute. Joje bus nurodytas ir atsiėmimo kodas.
  4. paslaugos kaina – 1,99 EUR arba nemokama visiems, perkantiems už 24,90 EUR ir daugiau.
  5. Informacija, kaip paprastai atsiimti siuntą iš paštomato:Meniu

Nustatymai

QR kodas

Susikurkite paskyrą ir galėsite išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti