Pilingas veidui su placenta, 80g.

Patinka0
Aprašymas

Apie prekę
Greitai ir švelniai pašalina paviršinį negyvų ląstelių sluoksnį (kas iš karto mažina raukšlių gylį), skatina regeneracijos procesus, pagerina odos medžiagų apykaitą ir ląstelių dalinimąsi. Biologiškai aktyviosios medžiagos maitina, drėkina ir tonizuoja odą, lygina jos tekstūrą, atstato natūralią spalvą ir elastingumą. Priemonė nepažeidžia odos paviršiaus, nesukelia alergijos. Be abrazyvinių dalelių. Rezultatas - oda tampa švelni, švari, sveika ir elastinga.

Viršutinio epiderminio odos sluoksnio pašalinimas suteikia galimybę atsinaujinti odos ląstelėms. Pašalinus paviršinį odos sluoksnį giluminiuose jos audiniuose paskatinama pagrindinių odos elementų – elastino ir kolageno gamyba.

Pilingo išskirtinė sudedamoji dalis – avies ėriuko placenta. Jos sudėtyje yra per šimtą biologiškai aktyvių medžiagų ir mikroelementų, kuriais maitinasi užsimezgęs jauniklis. Placenta labai artima žmogaus odai, todėl ji greitai ir efektyviai regeneruoja. Naudojant kosmetiką su placenta, atsikuria pažeistos odos ląstelės, oda patempiama ne mechaniškai, o dėl ypač greito ląstelių dalijimosi ir naujų sveikų ląstelių atsiradimo. Tokių veiksmingų komponentų neįmanoma išgauti iš augalų. Pagrindinė avies ėriuko placentos užduotis – odos imuninių ląstelių biostimuliacija, pilnavertis maitinimas bei laisvųjų radikalų blokavimas. Šioje kosmetikos priemonėje naudojamas išvalytas nuo hormonų placentos ekstraktas.

Tinka visiems odos tipams

  1. riebiai odai - 2-3 kartus per savaitę; 
  2. normaliai odai - 1-2 kartus per savaitę; 
  3. sausai ir jautriai odai - 1 kartą per dvi savaites.

Talpa: 80 g.

Rekomenduojame naudoti kartu
Maksimalių rezultatų pasieksite kartu naudodami Placental serijos toniką veidui (10308), lyginamąjį kremą veidui ir kaklui (10302), atkuriamąjį veido kremą nuo raukšlių (10303), drėkinamąjį ir maitinamąjį kremą (10304), tonalinį veido kremą (10305), kremą paakiams nuo raukšlių (10306).

Naudojimas
Užtepkite nedidelį kiekį pilingo ant švarios veido odos (venkite akių srities), masažuokite 1-2 min. ir kruopščiai nuplaukite dideliu kiekiu šilto vandens. Procedūra nerekomenduojama prieš deginimąsi.

Prekės savybės
10301

Apie prekę

Savybės
Šalina negyvų odos ląstelių sluoksnį, mažina raukšlių gylį, skatina regeneracijos procesus, pagerina odos medžiagų apykaitą, maitina, drėkina, tonizuoja ir lygina odą, atstato natūralią spalvą ir elastingumą
Veikliosios medžiagos
Placentos ekstraktas, alavijo ekstraktas, augalų aminorūgštys, vitaminas E
Skirta naudoti
Efektyvus bet kokio amžiaus, bet labiausiai rekomenduojamas nuo 35 m., tinka visų tipų odai
Rekomenduojama
Maksimalių rezultatų pasieksite kartu naudodami Placental serijos toniką (10308), lyginamąjį kremą veidui ir kaklui (10302), atkuriamąjį veido kremą nuo raukšlių (10303), drėkinamąjį ir maitinamąjį kremą (10304), kremą paakiams nuo raukšlių (10306)
Priemonės tipas
Visų tipų odai
Serija
Placental
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Atsiliepimai
Kartu rekomenduojame
8 prekės (-ių) toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Nustatymai

QR kodas

Susikurkite paskyrą ir galėsite išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti