Balinamoji dantų pasta ​„​Extra White PRO“​, 60g.

Patinka0
Aprašymas

Dantų pasta atkuria ir palaiko natūralų dantų emalio baltumą, šalina tabako ir kavos padarinius, poliruoja. Priemonė lengvai pašalina pigmentuotas dantų apnašas - bakterijų ir akmenų susidarymo priežastį. Sudėtyje esantys kalcio junginiai, fosforas ir natrio fluoridas (fluorido masės dalis yra mažesnė nei 0,13%) apsaugo nuo padidėjusio jautrumo, stiprina emalį. Ilgam suteikia gaivų burnos kvapą.
Dantų pastos sudėtyje yra pažangiausių ir saugių abrazyvinių dalelių (silicio dioksidas, kalcio - divandenilio fosfatas), kurios biologiškai dera su dantų emaliu. Joje nėra oksiduojančių cheminių baliklių ar parabenų. Tai saugi balinimo ir dantų emalio stiprinimo priemonė, puiki alternatyva ultragarsiniam valymui.

TianDe dantų pastose naudojamas silicio rūgštis. Ši valomoji medžiaga yra ne tik švelni ir „minkšta“, bet ir visiškai saugi dantims ir dantenoms. Ji neturi agresyvių abrazyvinių dalelių, kurios dirgina dantenas ir kenkia dantų emaliui.

Kiekis: 60 g.

Rekomenduojame naudoti kartu
Maksimalių rezultatų pasieksite kartu naudodami dantų šepetėlį silikoniniais šereliais „ProDental“ (90148).

Naudojimas
Valykite išorinę ir galinę dantų pusę, nepamirškite tarpdančių bei liežuvio (valykite 2 kartus per dieną ne mažiau nei 5 min.). Nepraryti. Tik suaugusiems.

Prekės savybės
60146

Apie prekę

Savybės
Pašalina pigmentuotas dantų apnašas, šalina tabako, kavos padarinius, poliruoja, apsaugo nuo padidėjusio dantų jautrumo, stiprina emalį, ilgam suteikia gaivų burnos kvapą, be oksiduojančių cheminių baliklių ar parabenų
Veikliosios medžiagos
Hidratuotas cilicio dioksidas, mentolis, kalcio - divandenilio fosfatas, natrio fluoridas
Skirta naudoti
Suaugusiems
Rekomenduojama
Maksimalių rezultatų pasieksite kartu naudodami dantų šepetėlį silikoniniais šereliais „ProDental“ (90148)
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Atsiliepimai
Kartu rekomenduojame
2 prekės (-ių) toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Nustatymai

QR kodas

Susikurkite paskyrą ir galėsite išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti