Aprašymas

Apie prekę
Daugiafunkcė, speciali, grūdėtos tekstūros pirštinė kruopščiai ir švelniai pašalina raginį epidermio sluoksnį, lygina, masažuoja, mažina „apelsino žievelės“ efektą, paruošia odą deginimuisi ant saulės. Po šveitimo procedūros oda tampa švelni, elastinga, lengviau kvėpuoja, o kitos kosmetikos priemonės įsisavinamos dvigubai greičiau ir efektyviau.

Pirštinė pagaminta iš celiuliozės, kuri lengvai valo ir nušveičia odą, greitai sugeria vandenį, efektyviai putoja naudojant su kitomis priemonėmis. Lankstus rankogalis leidžia laisvai judėti riešui, šveitimo procedūra tampa maksimaliai patogi ir paprasta.

Kiekis: 1 vnt.

Naudojimas
Šveiskite kryptimi nuo apačios į viršų - sukamaisiais judesiais nuo plaštakų iki pečių ir nuo kojų pėdų iki klubų, po to masažuokite krūtinę, pilvą ir nugarą. Rekomenduojama procedūrą atlikti ne daugiau nei 1 kartą per savaitę. Prieš pirmą naudojimą išplaukite. Gaminys susitrauks. Po kiekvieno naudojimo pirštinę kruopščiai išskalaukite ir išdžiovinkite.

Prekės savybės
90155

Apie prekę

Savybės
Švelniai pašalina raginį epidermio sluoksnį, lygina, masažuoja odą, mažina „apelsino žievelės“ efektą, paruošia odą deginimuisi ant saulės, pagerina kitų kosmetinių priemonių įsisavinimą, paprasta naudoti
Veikliosios medžiagos
Celiuliozė
Skirta naudoti
Tinka bet kokio amžiaus, visų tipų odai
Priemonės tipas
Sausai kūno odai, Nuo celiulito, strijų, Normaliai kūno odai, Stangrumą praradusiai odai
Atsiliepimai
Kartu rekomenduojame
4 prekės (-ių) toje pačioje kategorijoje:

Meniu

Nustatymai

QR kodas

Susikurkite paskyrą ir galėsite išsaugoti patinkančias prekes.

Prisijungti